Piątek, 27 listopada 2020r. | Imieniny: Waleriana, Wirgiliusza, Maksyma
Pokaż menu

Dyżury telefoniczne w ZUS

09 listopada, 2020

Dyżury telefoniczne w ZUS

Dyżury telefoniczne w ZUS

Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Częstochowie przekazuje informacje o dyżurach telefonicznych ZUS. W listopadzie organizowane są następujące dyżury:

W załącznikach znajdą Państwo szczegółowe informacje. ZUS serdecznie zapraszamy do kontaktu z doradcami.

Informacje o dyżurach i szkoleniach zamieszczamy na naszej stronie www.zus.pl (w zakładce szkolenia i wydarzenia).

Od 30 października 2020 r. klienci mogą skorzystać z e-wizyty w naszym Oddziale ZUS. Zachęcamy do korzystania z tej formy kontaktu z nami https://www.zus.pl/e-wizyta
Gmina Kruszyna
Gmina Kruszyna położona jest na północnym krańcu powiatu częstochowskiego. Przez teren gminy w kierunku północno-południowym przebiegają ważne szlaki komunikacyjne - droga krajowa Nr 1 i droga krajowa Nr 91. Przez obszar Gminy Kruszyna przebiega granica geologiczna Jury Krakowsko - Częstochowskiej i Niecki Nidziańskiej. Obszar gminy jest położony w zlewni rzeki Warty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).