Piątek, 23 lutego 2018r. | Imieniny: Romany, Damiana, Polikarpa
Pokaż menu

Dzień Edukacji Narodowej

Październik 13, 2017

Dzień Edukacji Narodowej to doskonała okazja, by wyrazić naszą wdzięczność nauczycielom za codzienną pracę i oddanie, z jakim każdego dnia otwieracie przed dziećmi i młodzieżą świat, uczycie ich patriotyzmu, odpowiedzialności i radości z czerpania wiedzy.

To dzięki Wam uczniowie otrzymują umiejętności, by odnaleźć się w zmieniającej rzeczywistości, walczyć o swoje ideały i wyrażać opinie.

Życzę wszystkim nauczycielom, dyrektorom i pracownikom obsługi niesłabnącej pasji i satysfakcji z wykonywania tego zawodu.

Wójt Gminy Kruszyna - Jadwiga Zawadzka

Gmina Kruszyna
Gmina Kruszyna położona jest na północnym krańcu powiatu częstochowskiego. Przez teren gminy w kierunku północno-południowym przebiegają ważne szlaki komunikacyjne - droga krajowa Nr 1 i droga krajowa Nr 91. Przez obszar Gminy Kruszyna przebiega granica geologiczna Jury Krakowsko - Częstochowskiej i Niecki Nidziańskiej. Obszar gminy jest położony w zlewni rzeki Warty.

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).