Sobota, 27 lutego 2021r. | Imieniny: Gabriela, Anastazji
Pokaż menu

Funkcjonowanie komunikacji autobusowej

26 stycznia, 2021

Funkcjonowanie komunikacji autobusowej

Funkcjonowanie komunikacji autobusowej

PKS Częstochowa informuje, że w związku z utrzymywanymi obostrzeniami spowodowanymi COVID-19, komunikacja autobusowa będzie wykonywana według rozkład obowiązującego na  koniec 2020 roku.

W załączeniu publikujemy otrzymany zbiorczy rozkład jazdy oraz tabliczki dla poszczególnych przystanków w obrębie gminy Kruszyna.
Gmina Kruszyna
Gmina Kruszyna położona jest na północnym krańcu powiatu częstochowskiego. Przez teren gminy w kierunku północno-południowym przebiegają ważne szlaki komunikacyjne - droga krajowa Nr 1 i droga krajowa Nr 91. Przez obszar Gminy Kruszyna przebiega granica geologiczna Jury Krakowsko - Częstochowskiej i Niecki Nidziańskiej. Obszar gminy jest położony w zlewni rzeki Warty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).