Niedziela, 27 września 2020r. | Imieniny: Wincentego, Mirabeli, Justyny
Pokaż menu

Gmina Kruszyna bohaterem akcji „Gmina Kibicuje”

11 lutego, 2020

Gmina Kruszyna bohaterem akcji „Gmina Kibicuje”

Gmina Kruszyna bohaterem akcji „Gmina Kibicuje”

We współpracy z RKS Raków Częstochowa informujemy, że gmina Kruszyna jest kolejnym bohaterem projektu „Gmina Kibicuje”. Dzięki temu, mieszkańcy naszej gminy będą mogli w promocyjnej cenie zakupić bilety na mecz 22. kolejki PKO Ekstraklasy (sobota, 15.02, godz. 20:00), w którym na GIEKSA Arenie w Bełchatowie, Raków podejmie wicemistrza Polski, Legię Warszawa.

Tydzień poprzedzający mecz Raków Częstochowa – Legia Warszawa, to kolejna odsłona cyklu „Gmina kibicuje”. Tym razem bohaterami są mieszkańcy gminy Kruszyna. #GMINAKIBICUJE to projekt społeczny, w którym poprzez promocję sportu i zdrowego trybu życia zachęcamy mieszkańców poszczególnych gmin do kibicowania Czerwono-Niebieskim z trybun GIEKSA Areny. Za nami wizyty w Rędzinach, Kłomnicach, Żytnie, Mykanowie, Koniecpolu i Popowie.

Tym razem swoje kroki kierujemy do Kruszyny. To właśnie tam, już od początku tygodnia intensywnie promujemy sobotnie starcie Rakowa z Legią Warszawa (14.02, godz. 20:00). Miło będzie spotkać sąsiadów na meczu, prawda? A jeszcze milej wspólnie wybrać się na stadion! Dla mieszkańców gminy przygotowaliśmy dedykowany sektor na trybunie D i bilety w promocyjnej cenie 15 złotych. Co zrobić, aby uzyskać zniżkę? Na adres bilety@rakow.com wyślij nam swoje dane (imię, nazwisko, numer PESEL + adres zamieszkania), a my wytłumaczymy Ci jak wykorzystać rabat. Ale to nie koniec.

Już w najbliższych dniach wspólnie z naszymi piłkarzami odwiedzimy w jednej ze szkół najmłodszych mieszkańców gminy Kruszyna. W ramach projektu będziemy tam promować zdrowy tryb życia. Podczas spotkania najmłodsi mieszkańcy otrzymają od nas vouchery, które zamienią na wejściówki na nasz dowolny mecz w rundzie wiosennej PKO Ekstraklasy. Bądźcie czujni! To co? Widzimy się #NaStadionie?
Gmina Kruszyna
Gmina Kruszyna położona jest na północnym krańcu powiatu częstochowskiego. Przez teren gminy w kierunku północno-południowym przebiegają ważne szlaki komunikacyjne - droga krajowa Nr 1 i droga krajowa Nr 91. Przez obszar Gminy Kruszyna przebiega granica geologiczna Jury Krakowsko - Częstochowskiej i Niecki Nidziańskiej. Obszar gminy jest położony w zlewni rzeki Warty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).