Niedziela, 5 kwietnia 2020r. | Imieniny: Ireny, Wincentego
Pokaż menu

Goście z Rakowa Częstochowa

19 lutego, 2020

Goście z Rakowa Częstochowa

Goście z Rakowa Częstochowa

W miniony czwartek 13.02. uczniowie Szkoły Podstawowej i przedszkola w Widzowie mieli przyjemność gościć piłkarzy Rakowa Częstochowa Kamila Piątkowskiego i Bryana Nouviera którzy promowali zdrowy styl życia wśród najmłodszych.Spotkanie odbyło się w sali OSP w Widzowie. Podczas wizyty piłkarzy każdy z uczniów mógł zadać pytanie uzyskać wymarzony autograf czy też otrzymać pamiątkowy kalendarz i wizytówkę swojego ulubionego piłkarza Rakowa. Piłkarze opowiadali o swoich pierwszych krokach stawianych na boiskach jak również jak wygląda ich codzienny dzień czy tydzień treningowy.

Spotkanie to odbyło się dzięki współpracy Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego Polonia-Unia Widzów który jest klubem partnerskim Akademii RKS Raków Częstochowa.

  • Miniaturka
  • Miniaturka
  • Miniaturka
  • Miniaturka
  • MiniaturkaGmina Kruszyna
Gmina Kruszyna położona jest na północnym krańcu powiatu częstochowskiego. Przez teren gminy w kierunku północno-południowym przebiegają ważne szlaki komunikacyjne - droga krajowa Nr 1 i droga krajowa Nr 91. Przez obszar Gminy Kruszyna przebiega granica geologiczna Jury Krakowsko - Częstochowskiej i Niecki Nidziańskiej. Obszar gminy jest położony w zlewni rzeki Warty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).