Czwartek, 20 września 2018r. | Imieniny: Filipiny, Eustachego, Euzebii
Pokaż menu
Wolna powierzchnia

Informacja

Marzec 02, 2018
Pałac w Kruszynie - Przemysław Rychter / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl Pałac w Kruszynie - Przemysław Rychter / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl

Stowarzyszenie "Razem na wyżyny" informuje, iż w dniu 17 lutego 2018 roku odbyło się posiedzenie Rady LGD "Razem na wyżyny", na którym dokonano oceny wstępnej wniosków złożonych w ramach naboru 1/2018/G pt. "Promocja obszaru LGD "Razem na wyżyny" poprzez rozwój miejsc aktywności ruchowej".

Poniżej znajdziecie Państwo listy operacji:

Lista zadań podlegających uzupełnieniom

Lista zadań niepodlegających uzupełnieniom

Gmina Kruszyna
Gmina Kruszyna położona jest na północnym krańcu powiatu częstochowskiego. Przez teren gminy w kierunku północno-południowym przebiegają ważne szlaki komunikacyjne - droga krajowa Nr 1 i droga krajowa Nr 91. Przez obszar Gminy Kruszyna przebiega granica geologiczna Jury Krakowsko - Częstochowskiej i Niecki Nidziańskiej. Obszar gminy jest położony w zlewni rzeki Warty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).