Środa, 18 lipca 2018r. | Imieniny: Erwina, Kamila, Szymona
Pokaż menu

Informacja

Sierpień 11, 2017
Kościół w Kruszynie - Kpjas / Wikipedia / CC BY-SA 2.5 Kościół w Kruszynie - Kpjas / Wikipedia / CC BY-SA 2.5

Stowarzyszenie "Razem na wyżyny" zaprasza do współpracy w opracowaniu autorskiej gry planszowej.

W dniu 4 sierpnia 2017 roku odbyło się posiedzenie Rady LGD "Razem na wyżyny", na którym dokonano oceny wstępnej wniosków złożonych w ramach naboru 2/2017/G pt. "Inicjatywy kulturalne, edukacyjne i sportowe integrujące mieszkańców obszaru LGD Razem na wyżyny”. Poniżej znajdziecie Państwo listą zadań podlegającą uzupełnieniom i ocenie końcowe oraz listą zadań niepodlegającą uzupełnieniom i wyborowi.

Więcej informacji pod linkiem: https://razemnawyzyny.pl/informacja-o-wynikach-oceny-wstepnej-naboru-22017g/

Lista zadań podlegająca uzupełnieniom i ocenie końcowej

Lista zadań niepodlegająca uzupełnieniom i ocenie końcowej

Gmina Kruszyna
Gmina Kruszyna położona jest na północnym krańcu powiatu częstochowskiego. Przez teren gminy w kierunku północno-południowym przebiegają ważne szlaki komunikacyjne - droga krajowa Nr 1 i droga krajowa Nr 91. Przez obszar Gminy Kruszyna przebiega granica geologiczna Jury Krakowsko - Częstochowskiej i Niecki Nidziańskiej. Obszar gminy jest położony w zlewni rzeki Warty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).