Piątek, 21 września 2018r. | Imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita
Pokaż menu
Wolna powierzchnia

Informacja

Październik 06, 2017
Kościół w Kruszynie - Kpjas / Wikipedia / CC BY-SA 2.5 Kościół w Kruszynie - Kpjas / Wikipedia / CC BY-SA 2.5

W dniu 24 października 2017r. Gmina Kruszyna informuje ,że w ramach promocji i ochrony zdrowia "Zdrowy kręgosłup" Wydział Edukacji, Zdrowia, Kultury, Sportu i Promocji Starostwo Powiatowe w Częstochowie organizuje szkolenie dla dzieci w wieku od 6-11 lat dotyczące wczesnego wykrywania i zapobiegania rozwojowi wad postawy u dzieci zamieszkałych na terenie powiatu Częstochowskiego.

Spotkanie odbędzie się w Szkole Podstawowej im. Powstańców Styczniowych w Kruszynie ul. Pocztowa 2 42-282 Kruszyna.

Spotkanie adresowane jest do rodziców i ich dzieci z podziałem na dwie grupy wiekowe tj.: I grupa 6-8 lat i II grupa 9-11 lat.

Chętni rodzice wraz z dziećmi zgłaszają chęć przystąpienia do w/w szkolenia w danej jednostce u dyrektora szkoły gdzie uczęszcza dziecko w terminie do 18.10.2017r.

Harmonogram spotkania w dniu 24.10.2017r.

  • I grupa dzieci w wieku 6-8 lat godz. 15:30 - 16:15
  • II grupa dzieci w wieku 9-11 lat godz. 16:30 - 17:15

Uwaga. Dzieci powinny zabrać ze sobą obuwie zamienne i strój gimnastyczny.

Gmina Kruszyna
Gmina Kruszyna położona jest na północnym krańcu powiatu częstochowskiego. Przez teren gminy w kierunku północno-południowym przebiegają ważne szlaki komunikacyjne - droga krajowa Nr 1 i droga krajowa Nr 91. Przez obszar Gminy Kruszyna przebiega granica geologiczna Jury Krakowsko - Częstochowskiej i Niecki Nidziańskiej. Obszar gminy jest położony w zlewni rzeki Warty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).