Środa, 5 sierpnia 2020r. | Imieniny: Oswalda, Marii, Mariana
Pokaż menu

Informacja o utrudnieniach na drodze

02 lipca, 2020

Informacja o utrudnieniach na drodze

Informacja o utrudnieniach na drodze

W dniu 02 lipca 2020 roku zostanie wprowadzona nowa tymczasowa organizacja ruchu drogowego w rejonie stacji paliw ORLEN w miejscowości Wikłów.

Zostanie zamknięty poprzeczny przejazd przez DK-1 sterowany sygnalizacją świetlną. Objazd zostanie wyznaczony drogą powiatową Wikłów-Kruszyna i drogami serwisowymi wzdłuż przyszłej autostrady z przejazdem poprzecznym w przepuście gospodarczym, zgodnie z załączonym projektem organizacji ruchu.

Ze względu na ograniczoną skrajnię, przepustem będą mogły przejeżdżać pojazdy o wysokości do 2,7 m. Wobec tego wszystkie pojazdy przekraczające wysokość 2,7 m będą mogły przejeżdżać przez DK-1 w rejonie dużego przejścia dla zwierząt pomiędzy miejscowościami Wikłów i Kruszyna. Bezpieczny przejazd będzie zapewniał całodobowy patrol drogowy wykonawcy, dostępny telefonicznie pod nr telefonu 511414632

Złączniki:
Gmina Kruszyna
Gmina Kruszyna położona jest na północnym krańcu powiatu częstochowskiego. Przez teren gminy w kierunku północno-południowym przebiegają ważne szlaki komunikacyjne - droga krajowa Nr 1 i droga krajowa Nr 91. Przez obszar Gminy Kruszyna przebiega granica geologiczna Jury Krakowsko - Częstochowskiej i Niecki Nidziańskiej. Obszar gminy jest położony w zlewni rzeki Warty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).