Poniedziałek, 17 grudnia 2018r. | Imieniny: Olimpii, Lazarza, Floriana
Pokaż menu
Wolna powierzchnia

Koncert z okazji Dnia Kobiet

Marzec 06, 2018

4 marca br. sala gimnastyczna w Szkole Podstawowej w Kruszynie zmieniła się salę koncertową z obowiązkową sceną profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem.

Na zaproszenie Wójta Gminy Pani Jadwigi Zawadzkiej na widowni zgromadziło się ponad 200 pań, mieszkanek gminy Kruszyna. Punktualnie o godzinie 16.00 na scenie pojawili się śpiewacy operowi: Andrzej Niemierowicz, Paulina Janczarów oraz Kazimierz Kowalski. Koncert pt. "Kraina uśmiechu" dedykowany był kobietom z okazji Ich Święta.

Artyści wykonali najsłynniejsze arie operowe i operetkowe. Gromkie brawa były wyrazem uznania i zadowolenia publiczności. Na zakończenie koncertu zabrzmiała aria z opery "Wesoła Wdówka" – Usta milczą dusza śpiewa.... Ten piękny i znany utwór wspólnie z artystami zaśpiewały zgromadzone na widowni kobiety z Panią Wójt włącznie.

W zasadzie w Święto Kobiet życzenia "płci pięknej" składają mężczyźni. Pani Wójt mimo że sama jest kobietą, jako gospodarz gminy Kruszyna złożyła najserdeczniejsze życzenia, przede wszystkim codziennego uśmiechu i radości wszystkim mieszkankom naszej lokalnej społeczności. Każda uczestniczka imprezy otrzymała z rąk panów radnych symbolicznego tulipana.

Wszystkim Paniom z okazji Święta życzymy radości, miłości i spełnienia. Zawsze bądźcie i czujcie się doceniane.

Fotografie z przebiegu imprezy

Gmina Kruszyna
Gmina Kruszyna położona jest na północnym krańcu powiatu częstochowskiego. Przez teren gminy w kierunku północno-południowym przebiegają ważne szlaki komunikacyjne - droga krajowa Nr 1 i droga krajowa Nr 91. Przez obszar Gminy Kruszyna przebiega granica geologiczna Jury Krakowsko - Częstochowskiej i Niecki Nidziańskiej. Obszar gminy jest położony w zlewni rzeki Warty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).