Poniedziałek, 21 września 2020r. | Imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita
Pokaż menu

Obwieszczenie Wójta gminy

10 września, 2020

Obwieszczenie Wójta gminy

Obwieszczenie Wójta gminy

Wójt Gminy Kruszyna podaje do publicznej wiadomości, że Zarząd Koła Łowieckiego „ŁOŚ” w Częstochowie w dniach 20.09.2020 r., 04.10.2020 r., 18.10.2020 r. organizuje zbiorowe polowanie na ptactwo oraz drapieżniki  na terenie obwodów łowieckich nr 10 oraz 19, obejmującym teren gmin Mykanów, Kłomnice, Kruszyna, Mstów.

Miejsce zbiórki w przypadku obwodu 19:  Krasice ul. Leśna 25 godz. 8.00-16.00. W przypadku obwodu 10: Borowno ul. Cmentarna 1 godz. 8.00-16.00.

Jednocześnie informuję, że Właściciel, posiadacz lub zarządca gruntu, w terminie nie krótszym niż
3 dni przed planowanym terminem rozpoczęcia polowania zbiorowego, może zgłosić sprzeciw wraz
z uzasadnieniem do właściwego wójta (burmistrza, prezydenta miasta).

Sprzeciw może dotyczyć polowania organizowanego w terminie wskazanym zgodnie z ust. 2.
Gmina Kruszyna
Gmina Kruszyna położona jest na północnym krańcu powiatu częstochowskiego. Przez teren gminy w kierunku północno-południowym przebiegają ważne szlaki komunikacyjne - droga krajowa Nr 1 i droga krajowa Nr 91. Przez obszar Gminy Kruszyna przebiega granica geologiczna Jury Krakowsko - Częstochowskiej i Niecki Nidziańskiej. Obszar gminy jest położony w zlewni rzeki Warty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).