Środa, 19 lutego 2020r. | Imieniny: Arnolda, Konrada, Marcelego
Pokaż menu

Ogłoszenie

Sierpień 14, 2019

Ogłoszenie

Ogłoszenie

W związku z oddaniem do użytku sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Kruszyna – ETAP II, Urząd Gminy w Kruszynie zawiadamia, że nieruchomości znajdujące się przy ul. Ogrodowej, części ul. Kościuszki (od skrzyżowania z ul. Ogrodową w kierunku kościoła), ul. Północnej (od skrzyżowania z ul. Pocztową w kierunku ul. Niepodległości), ul. Niepodległości, ul. Polnej i ul. Poprzecznej mogą już zostać podłączone do sieci kanalizacyjnej.

Przyłącze powinno prowadzić bezpośrednio z budynku do studzienki kanalizacyjnej posadowionej na nieruchomości. Do wykonania przyłącza należy zastosować rurę kanalizacyjną PCV o średnicy 160 mm (w uzasadnionych przypadkach można zastosować mniejszą średnicę). Do sieci kanalizacyjnej nie należy odprowadzać wód opadowych.

Jednocześnie zobowiązuje się inwestora do zgłoszenia w Urzędzie Gminy przyłącza do odbioru technicznego, bezpośrednio po jego wykonaniu, lecz przed zasypaniem wykopu.

Telefon kontaktowy: 343202003 wew. 23, 41.
Gmina Kruszyna
Gmina Kruszyna położona jest na północnym krańcu powiatu częstochowskiego. Przez teren gminy w kierunku północno-południowym przebiegają ważne szlaki komunikacyjne - droga krajowa Nr 1 i droga krajowa Nr 91. Przez obszar Gminy Kruszyna przebiega granica geologiczna Jury Krakowsko - Częstochowskiej i Niecki Nidziańskiej. Obszar gminy jest położony w zlewni rzeki Warty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).