Środa, 19 grudnia 2018r. | Imieniny: Gabrieli, Dariusza, Eleonory
Pokaż menu
Wolna powierzchnia

Ogłoszenie

Listopad 14, 2017
Pałac w Kruszynie - Przemysław Rychter / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl Pałac w Kruszynie - Przemysław Rychter / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl

W związku z realizacją Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014 – 2020 Podprogram 2017 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kruszynie informuje, że w dniach: 20 listopada 2017r. oraz 13 grudnia 2017r. w budynku remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Widzowie ul. Żwirki i Wigury nr 14 w godzinach od 10.00 do 15.00 będą wydawane paczki żywnościowe.

Pomoc żywnościowa kierowana jest do osób najbardziej potrzebujących, spełniających kryterium dochodowe, znajdujących się
w trudnej sytuacji życiowej, spełniających kryteria określone w art. 7 ustawy o pomocy społecznej (w szczególności: osób bezdomnych, osób niepełnosprawnych, osób bezrobotnych itp. osób których dochód nie przekracza 200% kryterium dochodowego wynoszącego 1.268 zł dla osoby samotnie gospodarującej i 1.028 zł dla osoby w rodzinie.

Osoby/rodziny które, chcą skorzystać z tej formy pomocy zobowiązane są do złożenia wniosku (druki do pobrania w GOPS Kruszyna - pokój nr 9) i kompletu dokumentów potwierdzających aktualną sytuację rodzinną i dochodową.

Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 34 320 20 03 wew. 32, 33 i 38 lub w siedzibie GOPS Kruszyna.

Gmina Kruszyna
Gmina Kruszyna położona jest na północnym krańcu powiatu częstochowskiego. Przez teren gminy w kierunku północno-południowym przebiegają ważne szlaki komunikacyjne - droga krajowa Nr 1 i droga krajowa Nr 91. Przez obszar Gminy Kruszyna przebiega granica geologiczna Jury Krakowsko - Częstochowskiej i Niecki Nidziańskiej. Obszar gminy jest położony w zlewni rzeki Warty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).