Sobota, 28 listopada 2020r. | Imieniny: Leslawa, Zdzislawa, Stefana
Pokaż menu

Ogłoszenie – Dostawa Żywności

22 maja, 2020

Ogłoszenie – Dostawa Żywności

Ogłoszenie – Dostawa Żywności

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kruszynie informuje że, dostawa żywności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 (PO PŻ) odbędzie się w zaplanowanym terminie 29 maja 2020 r. w budynku OSP w Bogusławicach, ul. Kruszyńska 42, w godz. od 8.00 do 14.00.
Osoby które nie złożyły wniosku proszone są o złożenie wymaganego wniosku wraz z dokumentami do 27 maja 2020 r.

Ze względu na trwającą sytuację epidemiologiczną związaną
z zagrożeniem COVID-19 będą obowiązywały procedury.
W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Państwa i naszych pracowników, informujemy o konieczności przestrzegania obostrzeń dotyczących zakazu zgromadzeń i w związku z tym prosimy o zachowanie odpowiednich odstępów między osobami oczekującymi oraz zastosowaniu środków ochrony osobistej tj. zasłonięciu ust i nosa maseczką, założeniu jednorazowych rękawiczek.

UWAGA!
Przewidywana jest większa ilość wydawanego towaru.

Więcej informacji pod nr tel. 664 314 404 lub 34 320 20 03 wew. 32, 33, 38.
Gmina Kruszyna
Gmina Kruszyna położona jest na północnym krańcu powiatu częstochowskiego. Przez teren gminy w kierunku północno-południowym przebiegają ważne szlaki komunikacyjne - droga krajowa Nr 1 i droga krajowa Nr 91. Przez obszar Gminy Kruszyna przebiega granica geologiczna Jury Krakowsko - Częstochowskiej i Niecki Nidziańskiej. Obszar gminy jest położony w zlewni rzeki Warty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).