Środa, 21 sierpnia 2019r. | Imieniny: Joanny, Kazimiery, Piusa
Pokaż menu

OSP w Kruszynie będzie miała nowy samochód

Maj 10, 2019

OSP w Kruszynie będzie miała nowy samochód

OSP w Kruszynie będzie miała nowy samochód

W dniu 9 maja 2019 roku w gmachu budynku Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach nastąpiło uroczyste przekazanie promesy – dofinansowania na zakup samochodu ratowniczo – gaśniczego  dla Ochotniczej Straży Pożarnej  w Kruszynie w kwocie 660.000,00 zł.

Tę  dobrą informację przekazał Wiceminister Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosław Zieliński oraz Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej generał brygadier Leszek Suski na ręce Wójta Gminy Kruszyna Jadwigi Zawadzkiej oraz Komendanta OSP w Kruszynie Mariusza Kamińskiego.

Pozostaje zatem jak najszybciej ruszyć z procedurą zakupu samochodu, by długo wyczekiwany
i wymarzony mógł służyć druhom strażakom i całemu społeczeństwu Gminy Kruszyna.
Gmina Kruszyna
Gmina Kruszyna położona jest na północnym krańcu powiatu częstochowskiego. Przez teren gminy w kierunku północno-południowym przebiegają ważne szlaki komunikacyjne - droga krajowa Nr 1 i droga krajowa Nr 91. Przez obszar Gminy Kruszyna przebiega granica geologiczna Jury Krakowsko - Częstochowskiej i Niecki Nidziańskiej. Obszar gminy jest położony w zlewni rzeki Warty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).