Piątek, 23 sierpnia 2019r. | Imieniny: Apolinarego, Filipa
Pokaż menu

Panie Walenty, zapraszamy…

Luty 08, 2019

Panie Walenty, zapraszamy…

Panie Walenty, zapraszamy…

I znów mamy okazję spotkać się w bibliotece w dniu szczególnym, bo bardzo uczuciowym. 14 lutego zapraszamy na walentynki, a hasło „Zaczytany św. Walenty” niech przyciągnie, Drodzy Czytelnicy, Wasza uwagę.

Kim był św. Walenty i co symbolizuje na pewno nie musimy nikomu tłumaczyć, rzecz w tym, abyśmy w tym dniu przekazywali sobie dużo serdeczności, zrozumienia, wsparcia i pozytywnych emocji, a my, pracownice biblioteki, wzmacniały Waszą miłość do książek.

Właśnie dlatego, zachęcając wszystkich kruszynian do przyjścia do biblioteki, chcemy zaproponować – mamy nadzieję – miłą zabawę. Po pierwsze każdy, kto nas w tym dniu odwiedzi i wypożyczy książkę, będzie miał możliwość sprawdzić, czy ma szczęście w grach losowych, bowiem czekają na Was, Zaczytani Walentynkowicze, losy, za którymi będą się kryć małe lub duże niespodzianki. To upominki o różnej wartości i rożnego przeznaczenia.

 Niezależnie od losów ogłaszamy konkurs pisania listów miłosnych. Mało czasu przed nami, więc i list powinien być krótki (maksymalnie kilka zdań), ale oryginalny, śmiało wyrażający uczucie, miły w czytaniu, może być także zabawny, z dużą dawką fantazji lub bardzo, bardzo serio. Autor najpiękniejszego listu otrzyma nagrodę specjalną oraz jego wyznanie miłosne zostanie opublikowane (oczywiście za zgodą autora) w mediach społecznościowych.

A więc przyjemnej zabawy i do zobaczenia w bibliotece! Zabierzcie ze sobą inwencję twórczą, walentynkowy nastrój i dużo wewnętrznej pogody ducha!
Gmina Kruszyna
Gmina Kruszyna położona jest na północnym krańcu powiatu częstochowskiego. Przez teren gminy w kierunku północno-południowym przebiegają ważne szlaki komunikacyjne - droga krajowa Nr 1 i droga krajowa Nr 91. Przez obszar Gminy Kruszyna przebiega granica geologiczna Jury Krakowsko - Częstochowskiej i Niecki Nidziańskiej. Obszar gminy jest położony w zlewni rzeki Warty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).