Poniedziałek, 27 stycznia 2020r. | Imieniny: Przybysława, Anieli, Jerzego
Pokaż menu

Przerwa w dostawie wody

Październik 25, 2019

Przerwa w dostawie wody

Przerwa w dostawie wody

Urząd Gminy Kruszyna informuje, że w dniu 26.10.2019 roku (sobota) w godzinach od 8.00 do 13.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody w miejscowościach Baby i Jacków, spowodowane usuwaniem awarii sieci wodociągowej.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.
Gmina Kruszyna
Gmina Kruszyna położona jest na północnym krańcu powiatu częstochowskiego. Przez teren gminy w kierunku północno-południowym przebiegają ważne szlaki komunikacyjne - droga krajowa Nr 1 i droga krajowa Nr 91. Przez obszar Gminy Kruszyna przebiega granica geologiczna Jury Krakowsko - Częstochowskiej i Niecki Nidziańskiej. Obszar gminy jest położony w zlewni rzeki Warty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).