Piątek, 10 lipca 2020r. | Imieniny: Sylwany, Witalisa, Antoniego
Pokaż menu

Przywrócona bezpośrednia obsługa klientów urzędu gminy

25 maja, 2020

Przywrócona bezpośrednia obsługa klientów urzędu gminy

Przywrócona bezpośrednia obsługa klientów urzędu gminy

Informujemy, że z dniem 25 maja 2020 r. przywrócona zostaje bezpośrednia obsługa klientów Urzędu Gminy Kruszyna.

Ze względu na utrzymujący się na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stan epidemii w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2 wszyscy klienci Urzędu Gminy Kruszyna obsługiwani będą na następujących zasadach:

  1. Wejście do Urzędu będzie możliwe tylko przy zastosowaniu środków ochrony bezpośredniej tj. rękawiczek ochronnych, maseczek, przyłbic lub innych zabezpieczeń pozwalających zachować zasady bezpieczeństwa.
  2. Każda osoba wchodząca do Urzędu zobowiązana jest wykonać dezynfekcje rąk.
  3. Zaleca się zachowanie bezpiecznej odległości pomiędzy klientami  poprzez zasadę jeden klient na jedno stanowisko pracy.
  4. Osoby z wyraźnymi objawami choroby np. katar, kaszel, podwyższona temperatura proszone są o powstrzymanie się od bezpośredniego załatwiania spraw w Urzędzie. Kontakt telefoniczny bądź elektroniczny.Gmina Kruszyna
Gmina Kruszyna położona jest na północnym krańcu powiatu częstochowskiego. Przez teren gminy w kierunku północno-południowym przebiegają ważne szlaki komunikacyjne - droga krajowa Nr 1 i droga krajowa Nr 91. Przez obszar Gminy Kruszyna przebiega granica geologiczna Jury Krakowsko - Częstochowskiej i Niecki Nidziańskiej. Obszar gminy jest położony w zlewni rzeki Warty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).