Środa, 24 lutego 2021r. | Imieniny: Macieja, Bogusza, Sergiusza
Pokaż menu

Rekrutacja do przedszkoli oraz klas pierwszych szkół podstawowych

25 stycznia, 2021

Rekrutacja do przedszkoli oraz klas pierwszych szkół podstawowych

Rekrutacja do przedszkoli oraz klas pierwszych szkół podstawowych

W miesiącu lutym 2021r rusza rekrutacja na rok szkolny 2021/2022 do przedszkoli oraz  klas pierwszych szkół podstawowych na terenie Gminy Kruszyna.

Zasady rekrutacji w tym harmonogram składania dokumentów reguluje Zarządzenie nr 2/2021 Wójta Gminy z dnia 11 stycznia 2021r.

Wnioski do pobrania w każdym przedszkolu, szkole lub ze strony internetowej danej jednostki.
Gmina Kruszyna
Gmina Kruszyna położona jest na północnym krańcu powiatu częstochowskiego. Przez teren gminy w kierunku północno-południowym przebiegają ważne szlaki komunikacyjne - droga krajowa Nr 1 i droga krajowa Nr 91. Przez obszar Gminy Kruszyna przebiega granica geologiczna Jury Krakowsko - Częstochowskiej i Niecki Nidziańskiej. Obszar gminy jest położony w zlewni rzeki Warty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).