Niedziela, 9 sierpnia 2020r. | Imieniny: Romana, Ryszarda, Edyty
Pokaż menu

Scalenie gruntów w Widzowie

28 lipca, 2020

Scalenie gruntów w Widzowie

Scalenie gruntów w Widzowie

W załączeniu publikujemy zawiadomienie Starosty Częstochowskiego informujące o terminie zebrania uczestników scalenia gruntów w Widzowie, którego celem będzie podjęcie uchwały określającej zasady szacunku porównawczego gruntów.
Gmina Kruszyna
Gmina Kruszyna położona jest na północnym krańcu powiatu częstochowskiego. Przez teren gminy w kierunku północno-południowym przebiegają ważne szlaki komunikacyjne - droga krajowa Nr 1 i droga krajowa Nr 91. Przez obszar Gminy Kruszyna przebiega granica geologiczna Jury Krakowsko - Częstochowskiej i Niecki Nidziańskiej. Obszar gminy jest położony w zlewni rzeki Warty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).