Niedziela, 19 maja 2019r. | Imieniny: Iwa, Piotra, Celestyna
Pokaż menu

Stop wypalaniu traw

Marzec 11, 2019

Stop wypalaniu traw

Stop wypalaniu traw

Lubimy książki ze szczęśliwym zakończeniem!

Jestem rodzicem i śmierć moich dzieci nie jest mi obojętna. Śmierć dzieci zwierząt leśnych, polnych i łąkowych nie jest obojętna rodzicom tych zwierząt.

Jestem dzieckiem i nie mogę patrzeć obojętnie na śmierć moich rodziców. Śmierć rodziców zwierząt leśnych, polnych i łąkowych nie jest obojętna dzieciom tych zwierząt.

Naprawdę nie różnimy się niczym – cierpimy tak samo.

Sprzątanie pola czy łąki może zajmie mi trochę więcej czasu, ale czyste sumienie jest dla mnie bardzo ważne.

Zapałki zostawiam w domu! Lubię życie ze szczęśliwym zakończeniem!
Gmina Kruszyna
Gmina Kruszyna położona jest na północnym krańcu powiatu częstochowskiego. Przez teren gminy w kierunku północno-południowym przebiegają ważne szlaki komunikacyjne - droga krajowa Nr 1 i droga krajowa Nr 91. Przez obszar Gminy Kruszyna przebiega granica geologiczna Jury Krakowsko - Częstochowskiej i Niecki Nidziańskiej. Obszar gminy jest położony w zlewni rzeki Warty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).