Piątek, 27 listopada 2020r. | Imieniny: Waleriana, Wirgiliusza, Maksyma
Pokaż menu

Szlachetna Paczka

21 października, 2020

Szlachetna Paczka

Szlachetna Paczka

Już wiemy, że w wyniku pandemii Szlachetna Paczka będzie w tym roku potrzebna bardziej niż kiedykolwiek. Co czwarty Polak utracił dochód bądź ma w najbliższej rodzinie kogoś w takiej sytuacji. I choć pandemia dotknęła nas wszystkich, jak bywa jednak zazwyczaj – najbardziej uderzyła w grupy i tak już wykluczone społecznie oraz najmniej uprzywilejowane.  

W rejonie Kłomnice-Mykanów wciąż intensywnie poszukiwani są wolontariusze. Jeden taki wolontariusz to realna pomoc dla ok. 12 potrzebujących. Jeżeli nie uda się znaleźć odpowiedniej liczby osób, wiele rodzin zostanie bez pomocy w ten trudny czas.  

Żeby wziąć udział w wolontariacie, trzeba mieć skończone 16 lat i odrobinę chęci. Zapraszamy do rejestrowania się na https://www.superw.pl/zostan-wolontariuszem-paczki/2.
Gmina Kruszyna
Gmina Kruszyna położona jest na północnym krańcu powiatu częstochowskiego. Przez teren gminy w kierunku północno-południowym przebiegają ważne szlaki komunikacyjne - droga krajowa Nr 1 i droga krajowa Nr 91. Przez obszar Gminy Kruszyna przebiega granica geologiczna Jury Krakowsko - Częstochowskiej i Niecki Nidziańskiej. Obszar gminy jest położony w zlewni rzeki Warty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).