Sobota, 22 września 2018r. | Imieniny: Tomasza, Maurycego, Joachima
Pokaż menu
Wolna powierzchnia

Tysiąc powodów by czytać

Październik 06, 2017

Szanowni Państwo, Szkoła Podstawowa w Lgocie Małej bierze udział w konkursie pod nazwą "Tysiąc powodów by czytać" organizowanym przez Empik S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Marszałkowska 116/122, 00-017 Warszawa.

Mamy szansę zdobyć 1000!!! książek do naszej biblioteki szkolnej, ale bez Państwa pomocy raczej się to nie uda. Potrzebujemy głosów, które oddaje się CODZIENNIE na stronie www.empik.com/biblioteki/zagłosuj.

Gmina Kruszyna
Gmina Kruszyna położona jest na północnym krańcu powiatu częstochowskiego. Przez teren gminy w kierunku północno-południowym przebiegają ważne szlaki komunikacyjne - droga krajowa Nr 1 i droga krajowa Nr 91. Przez obszar Gminy Kruszyna przebiega granica geologiczna Jury Krakowsko - Częstochowskiej i Niecki Nidziańskiej. Obszar gminy jest położony w zlewni rzeki Warty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).