Środa, 13 listopada 2019r. | Imieniny: Mateusza, Izaaka, Stanislawa
Pokaż menu

Wybory do Śląskiej Izby Rolniczej

Lipiec 10, 2019

Wybory do Śląskiej Izby Rolniczej

Wybory do Śląskiej Izby Rolniczej

W związku z mającymi się odbyć w dniu 28 lipca 2019 roku wyborami do Rad Powiatowych Śląskiej Izby Rolniczej uprzejmie informujemy, że w Urzędzie Gminy Kruszyna pok. nr 6A, w godzinach pracy urzędu tj. 7.30 – 15.30 w dniach od 15.07.2019 r. do 19.07.2019 r. będą wyłożone wykazy osób uprawnionych do wzięcia udziału w powyższych wyborach.
Gmina Kruszyna
Gmina Kruszyna położona jest na północnym krańcu powiatu częstochowskiego. Przez teren gminy w kierunku północno-południowym przebiegają ważne szlaki komunikacyjne - droga krajowa Nr 1 i droga krajowa Nr 91. Przez obszar Gminy Kruszyna przebiega granica geologiczna Jury Krakowsko - Częstochowskiej i Niecki Nidziańskiej. Obszar gminy jest położony w zlewni rzeki Warty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).