Środa, 22 maja 2019r. | Imieniny: Heleny, Wieslawy, Ryty
Pokaż menu

Wypożyczam z Mikołajem

Grudzień 03, 2018

Wypożyczam z Mikołajem

Wypożyczam z Mikołajem

Mikołaj ma swoje prawa i jednym z nich jest umilanie ludziom (bez względu na wiek!) codziennych czynności.

Idąc w ślad za tym stwierdzeniem, Gminna Biblioteka Publiczna w Kruszynie zaprasza 6 grudnia w nasze książkowe progi na mikołajkowe spotkania bliskiego stopnia wszystkich „starych”, nowych i tych Czytelników, którzy jeszcze nie zdecydowali się być naszymi Czytelnikami, ale tylko czekają, by się nimi stać.

Mikołaj postara się, by tym, którzy w tym dniu wypożyczą książki, sprezentować miły upominek. Zabawmy się więc, bo czas ku temu stosowny!
Gmina Kruszyna
Gmina Kruszyna położona jest na północnym krańcu powiatu częstochowskiego. Przez teren gminy w kierunku północno-południowym przebiegają ważne szlaki komunikacyjne - droga krajowa Nr 1 i droga krajowa Nr 91. Przez obszar Gminy Kruszyna przebiega granica geologiczna Jury Krakowsko - Częstochowskiej i Niecki Nidziańskiej. Obszar gminy jest położony w zlewni rzeki Warty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).