Poniedziałek, 21 września 2020r. | Imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita
Pokaż menu

XIX Sesja Rady Gminy Kruszyna

11 września, 2020

XIX Sesja Rady Gminy Kruszyna

XIX Sesja Rady Gminy Kruszyna

Informuję, że w dniu 16 września 2020 r. o godz. 9.00 w sali nr 3 Urzędu Gminy odbędzie się XIX Sesja Rady Gminy Kruszyna z następującym porządkiem obrad:

 1. Otwarcie Sesji i stwierdzenie jej prawomocności.
 2. Przyjęcie porządku dziennego obrad Sesji.
 3. Przyjęcie protokołu z poprzedniej Sesji.
 4. Sprawozdanie z działalności Wójta.
 5. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie porozumienia dotyczącego przekazania zadania w zakresie zapewnienia uczniom niepełnosprawnym bezpłatnego transportu i opieki – referuje Sekretarz P. Małgorzata Wierzbicka.
 6. Podjęcie uchwały w sprawie zaliczenia drogi do kategorii dróg gminnych – referuje Kierownik RGKiR P. Zbigniew Zasępa.
 7. Uchylenie uchwały w sprawie sposobu sprawienia pogrzebu – referuje Kierownik GOPS P. Iwona Organka.
 8. Pojęcie uchwały w sprawie ustalenia sposobu sprawienia pogrzebu w Gminie Kruszyna– referuje Kierownik GOPS P. Iwona Organka.
 9. Wprowadzenie zmian do budżetu Gminy Kruszyna na 2020 rok– referuje Skarbnik P. Ewelina Kokot.
 10. Wprowadzenie zmian do Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Kruszyna – referuje Skarbnik P. Ewelina Kokot.
 11. Dyskusja i wolne wnioski oraz odpowiedzi na zapytania, interpelacje, wnioski zgłoszone na aktualnej i poprzednich sesjach.
 12. Zamknięcie obrad XIX Sesji Rady Gminy Kruszyna.

Przewodniczący Rady Gminy – Józef Wąsikiewicz
Gmina Kruszyna
Gmina Kruszyna położona jest na północnym krańcu powiatu częstochowskiego. Przez teren gminy w kierunku północno-południowym przebiegają ważne szlaki komunikacyjne - droga krajowa Nr 1 i droga krajowa Nr 91. Przez obszar Gminy Kruszyna przebiega granica geologiczna Jury Krakowsko - Częstochowskiej i Niecki Nidziańskiej. Obszar gminy jest położony w zlewni rzeki Warty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).