Niedziela, 5 kwietnia 2020r. | Imieniny: Ireny, Wincentego
Pokaż menu

Zamknięcie drogi powiatowej Kruszyna – Borowno

18 lutego, 2020

Zamknięcie drogi powiatowej Kruszyna – Borowno

Zamknięcie drogi powiatowej Kruszyna – Borowno

Powiatowy Zarząd Dróg w Częstochowie informuje, że od dnia 19.02.2020 r. planowane jest rozpoczęcie prac przy przebudowie odcinka drogi powiatowej DP 1025 S na odc. Borowno – Kruszyna w km 17+431 – 20+400 (koniec m. Borowno – do projektowanego ronda w m. Kruszyna).

Na czas robót droga będzie zamknięta dla ruchu. Dojazd z m. Borowno do m. Kruszyna będzie możliwy poprzez objazd przez miejscowości Nieznanice – Zdrowa – Baby zgodnie z zatwierdzonym projektem czasowej organizacji ruchu.

Jednocześnie
tutejszy Zarząd informuje, autobusy PKS z m. Borowno – do m. Kruszyna będą
kursować po wyznaczonej trasie objazdu.

Planowany termin zakończenia prac i przywrócenia ruchu na w/w odcinku drogi powiatowej – 20.03.2020 r.
Gmina Kruszyna
Gmina Kruszyna położona jest na północnym krańcu powiatu częstochowskiego. Przez teren gminy w kierunku północno-południowym przebiegają ważne szlaki komunikacyjne - droga krajowa Nr 1 i droga krajowa Nr 91. Przez obszar Gminy Kruszyna przebiega granica geologiczna Jury Krakowsko - Częstochowskiej i Niecki Nidziańskiej. Obszar gminy jest położony w zlewni rzeki Warty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).