Sobota, 16 stycznia 2021r. | Imieniny: Marcelego, Włodzimierza, Waldemara
Pokaż menu

Zamknięcie przejazdu pod DK1 w Kruszynie

27 listopada, 2020

Zamknięcie przejazdu pod DK1 w Kruszynie

Zamknięcie przejazdu pod DK1 w Kruszynie

Wykonawca autostrady A1 firma POLAQUA sp. z o o informuje, że od 1 grudnia 2020 roku zamknięty zostanie przejazd pod drogą DK1 w miejscowości Kruszyna, zlokalizowany w ciągu drogi powiatowej Nr 1000S (ul. Kościelna).

Poniżej publikujemy zawiadomienie o czasowej zmianie organizacji ruchu drogowego.
Gmina Kruszyna
Gmina Kruszyna położona jest na północnym krańcu powiatu częstochowskiego. Przez teren gminy w kierunku północno-południowym przebiegają ważne szlaki komunikacyjne - droga krajowa Nr 1 i droga krajowa Nr 91. Przez obszar Gminy Kruszyna przebiega granica geologiczna Jury Krakowsko - Częstochowskiej i Niecki Nidziańskiej. Obszar gminy jest położony w zlewni rzeki Warty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).