Sobota, 28 listopada 2020r. | Imieniny: Leslawa, Zdzislawa, Stefana
Pokaż menu

Zmiana organizacji ruchu drogowego w obrębie cmentarza w Widzowie

29 października, 2020

Zmiana organizacji ruchu drogowego w obrębie cmentarza w Widzowie

Zmiana organizacji ruchu drogowego w obrębie cmentarza w Widzowie

Zmiana ruchu drogowego ma na celu jego uporządkowanie na drodze powiatowej w obrębie cmentarza w Widzowie.

Nasilony ruch pojazdów w okolicy cmentarza oraz różnorakie parkowanie pojazdów powodują duże utrudnienia, a nawet doprowadzają do powstawania zatorów komunikacyjnych.

W celu usprawnienia komunikacji, od dnia 30 października 2020 r. (piątek) do dnia 2 listopada 2020 r. (poniedziałek) będzie wprowadzony ruch jednokierunkowy na drodze powiatowej Widzów – Lgota Mała. Objazdy zostaną wyznaczone i oznakowane innymi drogami powiatowymi i gminnymi zgodnie z załączonym planem orientacyjnym.
Gmina Kruszyna
Gmina Kruszyna położona jest na północnym krańcu powiatu częstochowskiego. Przez teren gminy w kierunku północno-południowym przebiegają ważne szlaki komunikacyjne - droga krajowa Nr 1 i droga krajowa Nr 91. Przez obszar Gminy Kruszyna przebiega granica geologiczna Jury Krakowsko - Częstochowskiej i Niecki Nidziańskiej. Obszar gminy jest położony w zlewni rzeki Warty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).