Środa, 24 kwietnia 2019r. | Imieniny: Horacego, Feliksa, Grzegorza
Pokaż menu

Zmiana organizacji ruchu drogowego związana z Dniem Zmarłych

Październik 26, 2018

Zmiana organizacji ruchu drogowego związana z Dniem Zmarłych

Zmiana organizacji ruchu drogowego związana z Dniem Zmarłych

Zmiana organizacji ruchu wynika z konieczności uporządkowania ruchu drogowego na drogach gminnych i drodze powiatowej w Dniu Zmarłych w obrębie cmentarza w miejscowości Kruszyna.

Generowany Świętem Zmarłych ruch kołowy w okolicy cmentarza oraz parkowanie w różnoraki sposób pojazdów powodują duże utrudnienia w ruchu i niejednokrotnie uniemożliwiają komunikację na drogach w okolicy cmentarza.

W celu wyeliminowania lub ograniczenia powstałych utrudnień i zatorów na drogach od dnia 31 października (środa) do dnia 2 listopada (piątek) 2018 roku będzie wprowadzony ruch jednokierunkowy na niektórych drogach w obrębie cmentarza zgodnie z załączonym planem orientacyjnym. Zmiana będzie dotyczyć ulicy Ogrodowej, Cmentarnej, Sienkiewicza i Kościelnej.
Gmina Kruszyna
Gmina Kruszyna położona jest na północnym krańcu powiatu częstochowskiego. Przez teren gminy w kierunku północno-południowym przebiegają ważne szlaki komunikacyjne - droga krajowa Nr 1 i droga krajowa Nr 91. Przez obszar Gminy Kruszyna przebiega granica geologiczna Jury Krakowsko - Częstochowskiej i Niecki Nidziańskiej. Obszar gminy jest położony w zlewni rzeki Warty.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).