Sobota, 16 stycznia 2021r. | Imieniny: Marcelego, Włodzimierza, Waldemara
Pokaż menu

Zmiana organizacji ruchu na drodze powiatowej Wikłów – Łęg

25 listopada, 2020

Zmiana organizacji ruchu na drodze powiatowej Wikłów – Łęg

Zmiana organizacji ruchu na drodze powiatowej Wikłów – Łęg

Wykonawca autostrady A1 firma POLAGUA sp. z o.o. informuje, że od dzisiejszego dnia ruch drogą powiatową pomiędzy miejscowościami Wikłów i Łęg został zmieniony, i odbywa się po nowym  śladzie, tj. docelową jej trasą.

Nawierzchnia drogi jest obecnie tymczasowa (z destruktu asfaltowego). Docelowo zostanie wykonany nowy dywanik asfaltowy.
Gmina Kruszyna
Gmina Kruszyna położona jest na północnym krańcu powiatu częstochowskiego. Przez teren gminy w kierunku północno-południowym przebiegają ważne szlaki komunikacyjne - droga krajowa Nr 1 i droga krajowa Nr 91. Przez obszar Gminy Kruszyna przebiega granica geologiczna Jury Krakowsko - Częstochowskiej i Niecki Nidziańskiej. Obszar gminy jest położony w zlewni rzeki Warty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).