Piątek, 23 sierpnia 2019r. | Imieniny: Apolinarego, Filipa
Pokaż menu

Zmiany w Strategii Stowarzyszenia „Razem na wyżyny” – Przesunięcia środków

Sierpień 22, 2018
Kościół w Kruszynie - Kpjas / Wikipedia / CC BY-SA 2.5 Kościół w Kruszynie - Kpjas / Wikipedia / CC BY-SA 2.5

Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami zmian w Strategii (LSR), jakie zostały przedstawione do konsultacji społecznych.

Dotyczą one głównie przesunięcia części środków finansowych z przedsięwzięcia "Rozwój działalności gospodarczej" do przedsięwzięcia "Podejmowanie działalności gospodarczej".

Zmiany oraz formularz uwag zamieszczone są pod linkiem: razemnawyzyny.pl/zmiany-lsr-konsultacji-spolecznych.

Zapraszamy do zapoznania się z proponowanymi zmianami i komentowania.

Gmina Kruszyna
Gmina Kruszyna położona jest na północnym krańcu powiatu częstochowskiego. Przez teren gminy w kierunku północno-południowym przebiegają ważne szlaki komunikacyjne - droga krajowa Nr 1 i droga krajowa Nr 91. Przez obszar Gminy Kruszyna przebiega granica geologiczna Jury Krakowsko - Częstochowskiej i Niecki Nidziańskiej. Obszar gminy jest położony w zlewni rzeki Warty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).