Poniedziałek, 17 grudnia 2018r. | Imieniny: Olimpii, Lazarza, Floriana
Pokaż menu
Wolna powierzchnia

Zostań Honorowym Dawcą Krwi

Luty 15, 2018

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w akcji honorowego oddawania krwi organizowanej przez OSP Widzów wraz z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach, która odbędzie się 25 lutego w godzinach od 930 do 1400 w specjalnym ambulansie, na terenie naszej jednostki.

Aby oddać krew należy:
- Być zdrowym
- Mieć 18 – 65 lat
- Ważyć co najmniej 50 kg
- Mieć przy sobie dokument tożsamości ze zdjęciem

Uwaga: Przed oddaniem krwi należy koniecznie zjeść lekki posiłek, oraz zadbać o odpowiednie nawodnienie organizmu, nie wolno spożywać alkoholu, ani innych substancji zmieniających nastrój. Należy ograniczyć palenie papierosów.

Gmina Kruszyna
Gmina Kruszyna położona jest na północnym krańcu powiatu częstochowskiego. Przez teren gminy w kierunku północno-południowym przebiegają ważne szlaki komunikacyjne - droga krajowa Nr 1 i droga krajowa Nr 91. Przez obszar Gminy Kruszyna przebiega granica geologiczna Jury Krakowsko - Częstochowskiej i Niecki Nidziańskiej. Obszar gminy jest położony w zlewni rzeki Warty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).