Niedziela, 19 maja 2019r. | Imieniny: Iwa, Piotra, Celestyna
Pokaż menu

Życzenia dla Sołtysów

Marzec 11, 2019

Życzenia dla Sołtysów

Życzenia dla Sołtysów

Z okazji Dnia Sołtysa składam wszystkim Sołtysom z terenu Gminy Kruszyna serdeczne podziękowania za wkład pracy, zaangażowanie i aktywną postawę w podejmowanych działaniach na rzecz lokalnej społeczności.
Życzę wszelkiej pomyślności, wytrwałości w realizacji wyznaczonych celów oraz zadowolenia z pełnionej funkcji społecznej.

Z wyrazami szacunku
Wójt Gminy Kruszyna – Jadwiga Zawadzka
oraz Przewodniczący Rady Gminy – Józef Wąsikiewicz
Gmina Kruszyna
Gmina Kruszyna położona jest na północnym krańcu powiatu częstochowskiego. Przez teren gminy w kierunku północno-południowym przebiegają ważne szlaki komunikacyjne - droga krajowa Nr 1 i droga krajowa Nr 91. Przez obszar Gminy Kruszyna przebiega granica geologiczna Jury Krakowsko - Częstochowskiej i Niecki Nidziańskiej. Obszar gminy jest położony w zlewni rzeki Warty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).