Środa, 19 grudnia 2018r. | Imieniny: Gabrieli, Dariusza, Eleonory
Pokaż menu
Wolna powierzchnia

Aktywizacja osób bezrobotnych w wieku 30+

Listopad 10, 2017
Aktywizacja osób bezrobotnych w wieku 30+


Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie Gminne Centrum Pracy w Koniecpolu informuje, że dysponuje środkami na utworzenie nowego stanowiska pracy W ramach refundacji kosztów jego wyposażenia lub doposażenia. W ramach projektu "Aktywizacja osób bezrobotnych w wieku 30+" zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy W Częstochowie (III)" przedsiębiorca może uzyskać wsparcie na zatrudnienie osób bezrobotnych powyżej 30 roku życia zarejestrowanych w Gmimiym Centrum Pracy W Koniecpolu należących co najmniej do jednej z poniższych grup:

- kobiety
- osoby powyżej 50 roku życia
- osoby z niepełnosprawnościami
- osoby długotrwale bezrobotne
'- osoby o niskich kwalikacjach.

/>

Źródło: Urząd Gminy LelówGmina Lelów
Gmina Lelów jest położona w południowo – wschodniej części powiatu częstochowskiego. Lelów jest gminą wiejską w skład której wchodzi 17 sołectw: Biała Wielka, Celiny, Drochlin, Gródek, Konstantynów, Lelów, Lgota Błotna, Mełchów, Nakło, Podlesie, Paulinów, Staromieście, Lgota Gawronna, Skrajniwa, Ślęzany, Turzyn, Zbyczyce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).