Środa, 26 czerwca 2019r. | Imieniny: Jana, Pawla
Pokaż menu

ComesConsulting Cup 2018

Grudzień 31, 2018
Pałac w Białej Wielkiej - LuzynaS / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl Pałac w Białej Wielkiej - LuzynaS / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl


16 grudnia na hali sportowej w Lelowie rozegrana została piata edycja turnieju ComesConsulting Cup. W turnieju wzięło udział pięć zespołów z terenu naszej gminy.

Zespoły zostały udekorowane pucharami, a wyróżniający się gracze otrzymali statuetki i nagrody. W trakcie turnieju odbyła się uroczystość wręczenia upominków wychowankom Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego w Bogumiłku. Dodatkowo dzieciaki  z Bogumiłka mogły spróbować swoich sił strzelając karne bramkarzowi Lelovii . Ogromne podziękowania należą się Panu Mirosławowi Zychowi z ComesConsulting za wsparcie finansowe  i  ogromne zaangażowanie w organizację turnieju. Słowa uznania kierujemy również do działaczy LKS Lelovia za sprawne przeprowadzenie całej imprezy.

/> /> /> /> /> /> /> /> /> /> /> /> /> /> /> />

Źródło: Urząd Gminy LelówGmina Lelów
Gmina Lelów jest położona w południowo – wschodniej części powiatu częstochowskiego. Lelów jest gminą wiejską w skład której wchodzi 17 sołectw: Biała Wielka, Celiny, Drochlin, Gródek, Konstantynów, Lelów, Lgota Błotna, Mełchów, Nakło, Podlesie, Paulinów, Staromieście, Lgota Gawronna, Skrajniwa, Ślęzany, Turzyn, Zbyczyce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).