Sobota, 22 września 2018r. | Imieniny: Tomasza, Maurycego, Joachima
Pokaż menu
Wolna powierzchnia

Gmina Lelów na rozdaniu nagród w XXIII Sportowym Turnieju Miast i Gmin

Październik 05, 2017
Gmina Lelów na rozdaniu nagród w XXIII Sportowym Turnieju Miast i Gmin


27 września 2017 r. w Urzędzie Marszałkowskim w Katowicach odbyła się uroczystość podsumowująca „Sportowy Turniej Miast i Gmin Województwa Śląskiego 2017”. Turniej ten to coroczna tygodniowa impreza odbywająca się w ramach IX Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich. Ideą turnieju była aktywacja, jak największej liczby mieszkańców, szczególnie tych, którzy dotychczas nie interesowali się i nie uprawiają sportu na co dzień.

W Gminie Lelów, w dniach od 26 maja do 1 czerwca 2017 r., zorganizowano 18 imprez sportowych o różnym charakterze, w których łącznie wzięło udział 1 397 osób. Gmina Lelów w kategorii „Gminy do 10 tys. mieszkańców” zajęła 6 miejsce.

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w „Sportowym Turnieju Miast i Gmin” oraz zorganizowali poszczególne zawody!

Źródło: Urząd Gminy LelówGmina Lelów
Gmina Lelów jest położona w południowo – wschodniej części powiatu częstochowskiego. Lelów jest gminą wiejską w skład której wchodzi 17 sołectw: Biała Wielka, Celiny, Drochlin, Gródek, Konstantynów, Lelów, Lgota Błotna, Mełchów, Nakło, Podlesie, Paulinów, Staromieście, Lgota Gawronna, Skrajniwa, Ślęzany, Turzyn, Zbyczyce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).