Środa, 8 kwietnia 2020r. | Imieniny: Cezaryny, Dionizego, Julii
Pokaż menu

Informacja dla osób powracających z zagranicy

17 marca, 2020
Rynek w Lelowie - Grzadam / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Rynek w Lelowie - Grzadam / Wikipedia / CC BY-SA 3.0


UWAGA

Osoby powracające z zagranicy, które otrzymały decyzję o obowiązku poddania się kwarantannie zobowiązane są do bezwzględnego przestrzegania zaleceń służb kontrolnych oraz zasad odbywania kwarantanny.

Osoby, które w ostatnim czasie powróciły z zagranicy, i nie są poddane kwarantannie zobowiązane są do skontaktowania się z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Częstochowie pod nr telefonów: 661 868 810; 577 818 388.

Osoby, które podejrzewają zakażenie wirusem SARS-CoV-2 lub wystąpiły objawy chorobowe zobowiązane są do niezwłocznego kontaktu z NFZ pod nr telefonu: 800 190 590.

Źródło: Urząd Gminy LelówGmina Lelów
Gmina Lelów jest położona w południowo – wschodniej części powiatu częstochowskiego. Lelów jest gminą wiejską w skład której wchodzi 17 sołectw: Biała Wielka, Celiny, Drochlin, Gródek, Konstantynów, Lelów, Lgota Błotna, Mełchów, Nakło, Podlesie, Paulinów, Staromieście, Lgota Gawronna, Skrajniwa, Ślęzany, Turzyn, Zbyczyce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).