Środa, 17 lipca 2019r. | Imieniny: Anety, Bogdana, Jadwigi
Pokaż menu

IV TARGI WIOSENNE W LELOWIE – NABÓR WYSTAWCÓW

Kwiecień 02, 2019
Pałac w Białej Wielkiej - LuzynaS / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl Pałac w Białej Wielkiej - LuzynaS / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl


Informujemy, iż rusza nabór wystawców na VI Targi Wiosenne w Lelowie, które odbędą się w dniu 28 kwietnia 2019 r. (niedziela) o godz. 13.00  
na Targowisku „Mój Rynek” przy ul. Koniecpolskiej w Lelowie. Serdecznie zachęcamy wszystkich zainteresowanych do udziału! W załączeniu karta zgłoszenia oraz regulamin. Udział w Targach jest BEZPŁATNY!

Więcej informacji pod nr tel. 34 355 01 21, wew. 135 lub e-mailem: a.zajac@lelow.pl

Źródło: Urząd Gminy LelówGmina Lelów
Gmina Lelów jest położona w południowo – wschodniej części powiatu częstochowskiego. Lelów jest gminą wiejską w skład której wchodzi 17 sołectw: Biała Wielka, Celiny, Drochlin, Gródek, Konstantynów, Lelów, Lgota Błotna, Mełchów, Nakło, Podlesie, Paulinów, Staromieście, Lgota Gawronna, Skrajniwa, Ślęzany, Turzyn, Zbyczyce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).