Piątek, 14 grudnia 2018r. | Imieniny: Alfreda, Izydora, Jana
Pokaż menu
Wolna powierzchnia

Koncert „Love it’s key project” Paweł Łowicki Band

Listopad 16, 2017
Koncert „Love it’s key project” Paweł Łowicki Band


W sobotę 11 listopada 2017 r. w godzinach popołudniowych, odbył się koncert Pawła Łowickiego z zespołem pt. "Love it's key project" promujący nowy album "Tylko czas". To trzecie tego typu spotkanie w Dzień Niepodległości, które na stałe wpisało się w kalendarz imprez kulturalnych. Na widowni oprócz przedstawicieli władz samorządowych, gości zaproszonych oraz organizatorów zasiedli mieszkańcy Lelowa, a także wierni fani Pana Pawła. Muzycy zaprezentowali lelowskiej publiczności utwory w różnym „klimacie”: rockowym, bluesowym, funkowym, flamenco, folkowym oraz w wydaniu poezji śpiewanej. Widownia wypełniona była niemal po brzegi. Świetny kontak Pana Pawła ze słuchaczami sprawił, że publiczność dała się porwać rytmom muzyki i wszyscy świetnie się bawili. Po zakończonym koncercie każdy mógł zakupić płytę oraz otrzymać autografy od artystów. Występ należy zaliczyć do bardzo udanych, na co wskazuje fakt, że muzycy otrzymali owacje na stojąco. To jednak nie koniec niespodzianek. Jako, że 11 listopada to także święto patrona naszej parafii- świętego Marcina- dla wszystkich uczestników zostało przygotowane ciasto o nazwie "Płaszcz Św. Marcina" wykonany przez pracowników Gminnego Ośrodka Kultury w Lelowie. Tym słodkim akcentem zakończyliśmy świętowanie odzyskania niepodległości przez Polskę.

/> /> /> /> /> /> /> /> /> /> /> /> /> /> /> /> /> /> /> /> /> />

Źródło: Urząd Gminy LelówGmina Lelów
Gmina Lelów jest położona w południowo – wschodniej części powiatu częstochowskiego. Lelów jest gminą wiejską w skład której wchodzi 17 sołectw: Biała Wielka, Celiny, Drochlin, Gródek, Konstantynów, Lelów, Lgota Błotna, Mełchów, Nakło, Podlesie, Paulinów, Staromieście, Lgota Gawronna, Skrajniwa, Ślęzany, Turzyn, Zbyczyce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).