Sobota, 16 lutego 2019r. | Imieniny: Danuty, Julianny, Daniela
Pokaż menu

Konkurs

Lipiec 12, 2018
Dwór Antoniego Schutza w Bogumiłku - Wojciech Domagała / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl Dwór Antoniego Schutza w Bogumiłku - Wojciech Domagała / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w konkursach:

„Ryba w przyrodzie”;  

Multimedialny  klip  reklamowy   

„Wędkarstwo  –  zdrowie dla człowieka”;

Zawody Wędkarskie

 

Poniżej regulamin:

Konkursy zostaną rozstrzygnięte na "Pikniku Rybnym - organizacja imprezy promującej rybactwo na terenie gminy Lelów" w dniu 2 września 2018 roku.

Gmina Lelów złożyła wniosek o dofinansowanie na operację w zakresie działania „Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność" w ramach Priorytetu 4 "Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej", objętego Programem Operacyjnym "Rybactwo i Morze".
W ramach projektu planuje się zorganizowanie wydarzenia rekreacyjno – kulturalnego  połączonego z kampanią informacyjno – edukacyjną o nazwie „Piknik rybny - organizacja imprezy promującej rybactwo na terenie gminy Lelów”, to pierwsza w gminie Lelów tego typu impreza promująca rybołówstwo, przetwórstwo rybne i  idee ekologii, poświęcona wszystkiemu co związane jest z rybami, wodą i wypoczynkiem.
Impreza ta, to niepowtarzalna okazja do zaprezentowania oraz zapoznania się z ofertą gospodarstw rybackich zajmujących się hodowlą ryb z obszaru RLGD „Jurajska Ryba”.

Źródło: Urząd Gminy LelówGmina Lelów
Gmina Lelów jest położona w południowo – wschodniej części powiatu częstochowskiego. Lelów jest gminą wiejską w skład której wchodzi 17 sołectw: Biała Wielka, Celiny, Drochlin, Gródek, Konstantynów, Lelów, Lgota Błotna, Mełchów, Nakło, Podlesie, Paulinów, Staromieście, Lgota Gawronna, Skrajniwa, Ślęzany, Turzyn, Zbyczyce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).