Wtorek, 19 marca 2019r. | Imieniny: Józefa, Bogdana
Pokaż menu

Międzyszkolny Mól Biblioteczny 2017/2018

Czerwiec 13, 2018
Rynek w Lelowie - Grzadam / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Rynek w Lelowie - Grzadam / Wikipedia / CC BY-SA 3.0


13 czerwca 2018 r. odbyło się podsumowanie międzyszkolnego konkursu czytelniczego „ W każdej szkole są książkowe mole”, którego organizatorem była Publiczna Biblioteka Pedagogiczna RODN „WOM” w Częstochowie Filia w Lelowie. Konkurs skierowany był do wszystkich uczniów Szkół Podstawowych z terenu Gminy Lelów i trwał od 4 września 2017 r. do 31 maja 2018 r. Celem konkursu było wyłonienie uczniów, którzy najaktywniej korzystali z zasobów swojej biblioteki szkolnej w roku szkolnym 2017/2018 i zostali szkolnymi molami bibliotecznymi.

O tytuł  Międzyszkolnego Mola Bibliotecznego 2017 / 2018  rywalizowali uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Lelowie, Nakle i Podlesiu.

Statuetkę i tytuł:
Międzyszkolnego Mola Bibliotecznego 2017/2018 otrzymała Nikola Idziak uczennica kl. II  Szkoły Podstawowej w Podlesiu

II miejsce zajęła Laura Pawlik uczennica kl. II Szkoły Podstawowej Fundacji „Elementarz” w Nakle

III miejsce – Aleksandra Świątek uczennica kl. II Szkoły Podstawowej Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Lelowie

Zwycięzcom konkursu serdecznie gratulujemy.

 

/> />

Źródło: Urząd Gminy LelówGmina Lelów
Gmina Lelów jest położona w południowo – wschodniej części powiatu częstochowskiego. Lelów jest gminą wiejską w skład której wchodzi 17 sołectw: Biała Wielka, Celiny, Drochlin, Gródek, Konstantynów, Lelów, Lgota Błotna, Mełchów, Nakło, Podlesie, Paulinów, Staromieście, Lgota Gawronna, Skrajniwa, Ślęzany, Turzyn, Zbyczyce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).