Sobota, 16 lutego 2019r. | Imieniny: Danuty, Julianny, Daniela
Pokaż menu

Młodzi piłkarze Lelovii ze zwycięstwem w Szczekocinach

Czerwiec 19, 2018
Rynek w Lelowie - Grzadam / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Rynek w Lelowie - Grzadam / Wikipedia / CC BY-SA 3.0


Piłkarze Lelovii wzięli udział w turnieju rocznika 2007 organizowanym na orliku w Szczekocinach. Wzięło w nim udział sześć drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. Los zetknął nas ze Spartą II Szczekociny i piłkarzami z klubu Trzy Korony Żarnowiec. Z zawodnikami z Żarnowca wygraliśmy 8-0 i aby wygrać grupę musieliśmy pokonać też drugą drużynę gospodarzy. Niestety w meczu tym do przerwy przegrywaliśmy 0-4. Po zmianie stron zagraliśmy jednak to co potrafimy strzelając rywalowi sześć bramek. Końcowy rezultat 6-4 dawał nam pierwsze miejsce w grupie i mecz z teoretycznie słabszym rywalem. Tak istotnie było, bo drużynie z Goleniów zaaplikowaliśmy kolejne dziewięć bramek sami nie tracąc żadnej. W meczu finałowym z pierwszą drużyną Sparty zremisowaliśmy 1-1 (przepiękna bramka Daniela Dylewskiego z połowy boiska), by zwyciężyć po rzutach karnych. Na potwierdzenie świetnego występu naszych graczy Filip Klecz otrzymał nagrodę MVP.

Mecze Lelovii:
Lelovia- Trzy korony Żarnowiec 8-0
Lelovia- Sparta II Szczekociny 6-4
Lelovia- Goleniowy 9-0
Lelovia- Sparta I Szczekociny 1-1 karne 5-4

Skład Lelovii – w nawiasie liczba strzelonych bramek

Filip Klecz (3), Jakub Adamczyk (7), Daniel Dylewski (8), Tomasz Kocela (1), Jakub Miłek (1), Krzysztof Golis (2), Bartosz Frajer (2), Dawid Skała, Bartłomiej Dziura, Jan Pytlarz trener: Marcin Dziura

/> /> /> /> /> /> /> /> /> /> /> /> /> /> /> /> /> /> /> /> /> /> /> /> />

Źródło: Urząd Gminy LelówGmina Lelów
Gmina Lelów jest położona w południowo – wschodniej części powiatu częstochowskiego. Lelów jest gminą wiejską w skład której wchodzi 17 sołectw: Biała Wielka, Celiny, Drochlin, Gródek, Konstantynów, Lelów, Lgota Błotna, Mełchów, Nakło, Podlesie, Paulinów, Staromieście, Lgota Gawronna, Skrajniwa, Ślęzany, Turzyn, Zbyczyce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).