Poniedziałek, 19 kwietnia 2021r. | Imieniny: Adolfa, Tymona, Leona
Pokaż menu

Nowa linia autobusowa Nakło-Koniecpol

25 lutego, 2021
Nowa linia autobusowa Nakło-Koniecpol


Wójt Gminy Lelów informuje,że od dnia 1 marca 2021 r. zostaje uruchomiona nowa linia autobusowa Nakło-Koniecpol przez miejscowości Paulinów, Biała Wielka, Lelów, Drochlin, Celiny, Podlesie, Zagacie, Stary Koniecpol. Linia będzie obsługiwana przez Jurabus Mat-Bus Grzegorz Matyja od poniedziałku do piątku oprócz świąt.

Poniżej rozkład jazdy

Kierunek Nakło

Nazwa przystanku

Godziny odjazdów

Koniecpol ul. Armii Krajowej – Szkoła

8:00

10:00

14:30

16:00

Koniecpol ul. Rynek

8:04

10:04

14:34

16:04

Stary Koniecpol ul. Częstochowska

8:09

10:09

14:39

16:09

Zagacie

8:11

10:11

14:41

16:11

Podlesie

8:16

10:16

14:46

16:16

Celiny

8:19

10:19

14:49

16:19

Drochlin wieś

8:21

10:21

14:51

16:21

Posłoda

8:23

10:23

14:53

16:23

Zbyczyce Targowisko

8:26

10:26

14:56

16:26

Lelów Rynek

8:29

10:29

14:59

16:29

Lelów Szkoła

8:32

10:32

14:02

16:32

Biała Wielka Remiza OSP

8:34

10:34

14:04

16:34

Paulinów

8:38

10:38

14:08

16:38

Nakło

8:43

10:43

14:13

16:43

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kierunek Koniecpol

Nazwa przystanku

Godziny odjazdu

Nakło

7:05

8:45

12:30

15:15

Paulinów

7:10

8:50

12:35

15:20

Biała Wielka Remiza OSP

7:14

8:54

12:39

15:24

Lelów Szkoła

7:16

8:56

12:41

15:26

Lelów Rynek

7:19

8:59

12:44

15:29

Zbyczyce Targowisko

7:22

9:02

12:47

15:32

Posłoda

7:25

9:05

12:50

15:35

Drochlin wieś

7:27

9:07

12:52

15:37

Celiny

7:29

9:09

12:54

15:39

Podlesie

7:32

9:12

12:57

15:42

Zagacie

7:37

9:17

13:02

15:47

Stary Koniecpol ul. Częstochowska

7:39

9:19

13:04

15:49

Koniecpol ul. Rynek

7:44

9:24

13:09

15:54

Koniecpol ul. Armii Krajowej - Szkoła

7:48

9:28

13:13

15:58

Fot. jurabus.pl

Źródło: Urząd Gminy Lelów



Gmina Lelów
Gmina Lelów jest położona w południowo – wschodniej części powiatu częstochowskiego. Lelów jest gminą wiejską w skład której wchodzi 17 sołectw: Biała Wielka, Celiny, Drochlin, Gródek, Konstantynów, Lelów, Lgota Błotna, Mełchów, Nakło, Podlesie, Paulinów, Staromieście, Lgota Gawronna, Skrajniwa, Ślęzany, Turzyn, Zbyczyce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).