Poniedziałek, 19 kwietnia 2021r. | Imieniny: Adolfa, Tymona, Leona
Pokaż menu

Nowy rozkład jazdy

02 kwietnia, 2021
Nowy rozkład jazdy


Firma MAT-BUS Grzegorz Matyja  informuję, że od dnia 12 kwietnia br. na prośbę pasażerów zmianie ulegnie godzina odjazdu autobusu na linii Nakło -Koniecpol przez Lelów

Nowy rozkład jazdy

Kierunek Koniecpol
Godziny odjazdów
1 Nakło 07:05 08:45 12:30 15:15
2 Paulinów 07:10 08:50 12:35 15:20
3 Biała Wielka Remiza OSP 07:14 08:54 12:39 15:24
4 Lelów Szkoła 07:16 08:56 12:41 15:26
5 Lelów Rynek 07:19 08:59 12:44 15:29
6 Zbyczyce Targowisko 07:22 09:02 12:47 15:32
7 Posłoda 07:25 09:05 12:50 15:35
8 Drochlin wieś 07:27 09:07 12:52 15:37
9 Celiny 07:29 09:09 12:54 15:39
10 Podlesie 07:32 09:12 12:57 15:42
11 Zagacie 07:37 09:17 13:02 15:47
12 Stary Koniecpol ul. Częstochowska 07:39 09:19 13:04 15:49
13 Koniecpol ul. Rynek 07:44 09:24 13:09 15:54
14 Koniecpol ul. Armii Krajowej – Szkoła 07:48 09:28 13:13 15:58

 

Kierunek Nakło
Godziny odjazdów
1 Koniecpol ul. Armii Krajowej – Szkoła 07:50 10:00 14:30 16:00
2 Koniecpol ul. Rynek 07:54 10:04 14:34 16:04
3 Stary Koniecpol ul. Częstochowska 07:59 10:09 14:39 16:09
4 Zagacie 08:01 10:11 14:41 16:11
5 Podlesie 08:06 10:16 14:46 16:16
6 Celiny 08:09 10:19 14:49 16:19
7 Drochlin wieś 08:11 10:21 14:51 16:21
8 Posłoda 08:13 10:23 14:53 16:23
9 Zbyczyce Targowisko 08:16 10:26 14:56 16:26
10 Lelów Rynek 08:19 10:29 14:59 16:29
11 Lelów Szkoła 08:22 10:32 15:02 16:32
12 Biała Wielka Remiza OSP 08:24 10:34 15:04 16:34
13 Paulinów 08:28 10:38 15:08 16:38
14 Nakło 08:33 10:43 15:13 16:43

Źródło: Urząd Gminy Lelów



Gmina Lelów
Gmina Lelów jest położona w południowo – wschodniej części powiatu częstochowskiego. Lelów jest gminą wiejską w skład której wchodzi 17 sołectw: Biała Wielka, Celiny, Drochlin, Gródek, Konstantynów, Lelów, Lgota Błotna, Mełchów, Nakło, Podlesie, Paulinów, Staromieście, Lgota Gawronna, Skrajniwa, Ślęzany, Turzyn, Zbyczyce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).