Wtorek, 1 grudnia 2020r. | Imieniny: Natalii, Eligiusza, Edmunda
Pokaż menu

Ogłoszenie Starosty Częstochowskiego z dnia 22.X2020 r.

28 października, 2020
Dwór Antoniego Schutza w Bogumiłku - Wojciech Domagała / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl Dwór Antoniego Schutza w Bogumiłku - Wojciech Domagała / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl


Ogłoszenie Starosty Częstochowskiego z dnia 22 października 2020 r. o wyłożeniu projektu operatu opisowo-kartograficznego modernizacji ewidencji gruntów i budynków obręb geodezyjny Nakło gm. Lelów.

W dniach od 9 do 13 listopada 2020 r. oraz od 20 do 30 listopada  w godz.  od  10.00  do 14.00' a także w dniach od 16 do 19 listopada 2020 r. w godz. od 14.00 do   18.00 w każdy dzień roboczy w budynku OSP Nakto, właściciele nieruchomości położonych w miejscowości Nakło mogą zapoznać się z projektem opisowo- kartograficznym, opracowanym w procesie modernizacji  ewidencji gruntów   i budynków przez Opolską Grupę Geodezyjna Sp. z o.o. z siedzibą w Nysie.

Każdy,       czyjego       interesu       prawnego        dotyczą        dane.       ujawnione w projekcie, może, w okresie wyłożenia, zgłaszać uwagi do tych danych. O sposobie rozpatrzenia uwag zgłaszający je będzie poinformowany w formie pisemnej. Nowe dane dotyczą m. in. budynków, użytków  oraz  powierzchni działek i mogą mieć istotny wpływ na wysokość podatków.

Po terminie rozpatrzenia uwag, który upływa po 15 dniach od zakończenia wyłożenia projektu, dane objęte modernizacją, zawarte w projekcie operatu opisowo-kartograficznego,  stają   się   danymi   ewidencji   gruntów   i   budynków i  zostaną  ujawnione   w  bazie  danych   tej  ewidencji.   Informacja   o  tym,  wraz z dalszymi pouczeniami opublikowana będzie w Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego.

 

Gdyby godziny wyznaczone na zapoznanie z projektem  były  niedogodne,  prosi się o kontakt telefoniczny 601 258 698 (wykonawca prac terenowych).

 

Źródło: Urząd Gminy LelówGmina Lelów
Gmina Lelów jest położona w południowo – wschodniej części powiatu częstochowskiego. Lelów jest gminą wiejską w skład której wchodzi 17 sołectw: Biała Wielka, Celiny, Drochlin, Gródek, Konstantynów, Lelów, Lgota Błotna, Mełchów, Nakło, Podlesie, Paulinów, Staromieście, Lgota Gawronna, Skrajniwa, Ślęzany, Turzyn, Zbyczyce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).