Środa, 3 marca 2021r. | Imieniny: Maryny, Kunegundy, Tycjana
Pokaż menu

Ogłoszenie w sprawie naboru do Samorządowej Placówki „Senior+” w Drochlinie

02 lutego, 2021
Rynek w Lelowie - Grzadam / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Rynek w Lelowie - Grzadam / Wikipedia / CC BY-SA 3.0


Wójt Gminy Lelów prowadzi nabór uczestników do utworzonej Samorządowej Placówki  „Senior+” w Drochlinie, która mieści się w  Drochlinie pod numerem 73A.
Uczestnikami zajęć w Dziennym Domu „Senior +” mogą być osoby:
- nieaktywne zawodowo,
- w wieku 60+,
- będący mieszkańcami Gminy Lelów,
- samodzielne.
Uczestnicy zajęć będą mogli korzystać z wszechstronnego wsparcia w zakresie usług świadczonych przez Dzienny Dom „Senior+”:
- socjalnych, w tym gorący posiłek,
- edukacyjnych,
- kulturalno-oświatowych,
- aktywności ruchowej i kinezyterapii,
- sportowo-rekreacyjnych,
- aktywizujących społecznie,
- terapii zajęciowej.

Placówka będzie funkcjonować w dni powszednie od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00. Korzystanie z usług Dziennego Domu „Senior +” będzie częściowo odpłatne. Wysokość opłaty ustalona zostanie na podstawie decyzji administracyjnej wydanej o skierowaniu na pobyt do Dziennego Domu „Senior +” w Drochlinie. Decyzja będzie wydana na podstawie wywiadu środowiskowego przeprowadzonego przez pracownika socjalnego Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lelowie.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w zajęciach realizowanych w Dziennym Domu „Senior +” w Drochlinie zapraszamy do kontaktu:

tel. 34 355-00-14, 506357219
e-mail: >seniorplus@lelow.pl

Zadanie współfinansowane ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej
w ramach programu wieloletniego „Senior +” na lata 2021-2025

/> />

Źródło: Urząd Gminy LelówGmina Lelów
Gmina Lelów jest położona w południowo – wschodniej części powiatu częstochowskiego. Lelów jest gminą wiejską w skład której wchodzi 17 sołectw: Biała Wielka, Celiny, Drochlin, Gródek, Konstantynów, Lelów, Lgota Błotna, Mełchów, Nakło, Podlesie, Paulinów, Staromieście, Lgota Gawronna, Skrajniwa, Ślęzany, Turzyn, Zbyczyce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).