Środa, 5 sierpnia 2020r. | Imieniny: Oswalda, Marii, Mariana
Pokaż menu

OZE lista rezerwowa – losowanie

03 lipca, 2020
Pałac w Białej Wielkiej - LuzynaS / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl Pałac w Białej Wielkiej - LuzynaS / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl


Wójt Gminy Lelów informuje, że w dniu 8 lipca 2020 r. o godz. 11.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Lelowie przy ul. Szczekocińskiej 31, 42-235 Lelów odbędzie się publiczne losowanie deklaracji udziału w projekcie dot. OZE, które ma na celu ustalenie kolejności na listach rezerwowych utworzonych w ramach zadania pn. „Odnawialne źródła energii poprawą jakości środowiska naturalnego na terenie Gmin Partnerskich: Tarnowskie Góry, Gaszowice, Jejkowice, Lyski, Krupski Młyn, Kuźnia Raciborska, Nędza, Lelów, Psary, Sośnicowice, Tworóg.” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

Procedura przebiegu losowania opisana jest w Regulaminie losowania stanowiącym załącznik do Zarządzenia Nr 61.2020 Wójta Gminy Lelów z dnia 3 lipca 2020 r., który znajduje się pod artykułem.

W celu zachowania zasad bezpieczeństwa epidemicznego podczas losowania należy pamiętać o zachowaniu 2-metrowego dystansu i obowiązku zakrycia ust i nosa. Ponadto zaleca się dezynfekcję rąk udostępnionymi przed salą płynami oraz korzystanie z własnego długopisu w celu podpisania listy obecności.

Źródło: Urząd Gminy LelówGmina Lelów
Gmina Lelów jest położona w południowo – wschodniej części powiatu częstochowskiego. Lelów jest gminą wiejską w skład której wchodzi 17 sołectw: Biała Wielka, Celiny, Drochlin, Gródek, Konstantynów, Lelów, Lgota Błotna, Mełchów, Nakło, Podlesie, Paulinów, Staromieście, Lgota Gawronna, Skrajniwa, Ślęzany, Turzyn, Zbyczyce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).