Środa, 15 lipca 2020r. | Imieniny: Henryka, Wlodzimierza, Dawida
Pokaż menu

Paczuszka dla Maluszka – Fundacja Małych Stópek

25 listopada, 2019
Pałac w Białej Wielkiej - LuzynaS / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl Pałac w Białej Wielkiej - LuzynaS / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl


Mając na względzie szlachetny cel działalności Fundacji Małych Stópek, która ratuje życie najbardziej bezbronnych dzieci oraz zapewnia im wsparcie materialne przez pierwszy rok życia, pragniemy włączyć się w tegoroczną akcję „Paczuszka dla maluszka”. Przez otwartość naszych serc przyczyniamy się do ratowania zagrożonego życia i dajemy wymierne wsparcie tam gdzie jest najbardziej potrzebne.

Zachęcamy do samodzielnego lub zorganizowanego w kilka osób podarowania na ten cel najpotrzebniejszych artykułów  tj.: pieluchy jednorazowe i tetrowe, chusteczki nawilżane, kosmetyki do pielęgnacji niemowląt. Dary naszych serc  można składać w Urzędzie Gminy Lelów  pok. 57. Po zakończeniu akcji, która trwa od 3 do 19 grudnia 2019 r. paczki zostaną przekazane do najbliższego Domu Samotnej Matki lub Domu Dziecka.

Na rzecz Fundacji Małe Stópki można także przekazać dowolną darowiznę:

przelewy krajowe, nr konta: 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120

przelewy zagraniczne: SWIFT (BIC): PPABPLPK / IBAN: PL 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120.

Szczegóły akcji znajdują się na plakatach oraz na bombkach z logo akcji „Paczuszka dla Maluszka”.

 

Koordynatorki akcji w Gminie Lelów: Anna Gorczyczyńska- Hanko, tel. 509 288 777, Monika Góral, tel. 34 355 01 21 wew. 115.

„Zostań świadomym Obrońcą Życia. Otwórz oczy, popatrz, posłuchaj. Zobacz, jak niewiele potrzeba, by zachwycić się życiem i świadczyć o jego obronie. Tak niewiele potrzeba, a być może i Ty uratujesz niejedno nienarodzone dziecko”.

 

Więcej informacji o działalności Fundacji Małych Stópek na stronie internetowej pod linkiem >https://dlazycia.info/

 

/>

Źródło: Urząd Gminy LelówGmina Lelów
Gmina Lelów jest położona w południowo – wschodniej części powiatu częstochowskiego. Lelów jest gminą wiejską w skład której wchodzi 17 sołectw: Biała Wielka, Celiny, Drochlin, Gródek, Konstantynów, Lelów, Lgota Błotna, Mełchów, Nakło, Podlesie, Paulinów, Staromieście, Lgota Gawronna, Skrajniwa, Ślęzany, Turzyn, Zbyczyce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).