Sobota, 6 marca 2021r. | Imieniny: Rózy, Jordana, Agnieszki
Pokaż menu

Plan działań priorytetowych Policji

15 stycznia, 2021
Pałac w Białej Wielkiej - LuzynaS / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl Pałac w Białej Wielkiej - LuzynaS / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl


Zgodnie z zarządzeniem Komendanta Głównego Policji, Komisariat Policji w Koniecpolu opracował plan działań priorytetowych dla gminy Lelów w okresie od 01.01.2021-30.06.2021 obejmujący następujące zagrożenia:

1. Ograniczenie ilości popełnianych wykroczeń uciążliwych związanych ze spożywaniem alkoholu , zaśmiecaniem oraz zakłócaniem ładu i porządku publicznego w miejscowości Lelów  ul. Plac Partyzantów.

2. Zwekszenia świadomości seniorów na temat bezpieczeństwa, zarówno w ruchu drogowych, jak również związanego z oszustwami na fałszywego wnuczka i policjanta" w miejscowości Nakło.

 

Źródło: Urząd Gminy LelówGmina Lelów
Gmina Lelów jest położona w południowo – wschodniej części powiatu częstochowskiego. Lelów jest gminą wiejską w skład której wchodzi 17 sołectw: Biała Wielka, Celiny, Drochlin, Gródek, Konstantynów, Lelów, Lgota Błotna, Mełchów, Nakło, Podlesie, Paulinów, Staromieście, Lgota Gawronna, Skrajniwa, Ślęzany, Turzyn, Zbyczyce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).